Software AG

Software AG, dijital çağın yenilik odaklı, küresel, bağımsız bir yazılım şirketidir. Dünyanın ilk Dijital İş Platformunun oluşturanlar olarak, beklentilerin ötesinde, ölçülebilir bir müşteri değeri sunuyoruz. Amacımız, mevcut yatırımlardan ödün vermeksizin tüm uygulamaları, verilerive cihazları birbirine bağlayarak, müşterinin dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırmaya ve basitleştirmeye yardımcı olmaktır.

Software AG teknolojileri, endüstrinin en iyi çözüm sağlayıcılarıyla kesintisiz çalışmaktadır. Müşterilerimizin vizyonlarını daha akıllı çömzümler ile, global alanda açığa çıkarmalarınısağlayan, sınıfının en iyisi yazılımlar üretmekte uzmanız. Dinamik uygulamaları, veri açısından zengin IoT, tahmini analitik ve bulut, kurum içi ve karma dağıtım seçeneklerini bir araya getirerek, dijital bir işletme kurmak için en uygun temelleri oluşturduk. Başarısağlamak için, müşterilerin dijital dönüşüm seyahatlerinde küresel çapta 7 gün 24 saat operasyonlarını sürdürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış proaktif ve çevik müşteri desteği sağlıyoruz. Software AG, ING, FEDEX, Fujitsu, Deutsche Lufthansa, Mapfre, Infineon, Chevron, Neogrid, Petrochina, Swisscom ve daha pek çok prestijli Fortune 1000 şirketi ile sayısız dönüşüm projesinde çalışmıştır.

Endüstri analisti firmaları, Software AG’yi Adabas & Natural, Alfabet, Apama, ARIS, Terracotta ve webMethods gibi ana ürün ailelerimiz tarafından desteklenen 14 teknoloji kategorisinde lider olarak değerlendirmektedir.

“Bağımsız” yazılım felsefemizle müşterilerimiz, mevcut altyapılarıyla kesintisiz bir şekilde entegre olan, kendi dijital ekosistemini yaratmak için endüstri lideri herhangi bir BT sağlayıcıyla ortak çalışma özgürlüğüne sahiptir. 45 yıllık bir geçmişe sahip olan Software AG, 4.500 çalışanı, yenilikçilik ve dünyayı değiştiren teknolojiye insani bir dokunuş ekleyerek dijital dönüşüm düşüncesini müşterilerimize getirmek için yorulmadan çalışan tasarımcılar ve vizyonerler barındırıyor.