PaperWork

PaperWork© ECM platformu, Türkiye’mizin yerel gücü kullanılarak geliştirilmiştir. İşletmelerin, hem işakışlarını hem de dokümanlarını tek bir sistem üzerinde yönetmelerini sağlar. 1998 yılında başlayan, global ürünlerle rekabet edebilen çözüm yaratma maceramız, bugüne kadar kesintisiz olarak sürmüştür. Firmamızın tek hedefi müşterilerimizin verimliliğini arttırmaktır. Süreç ve dokümanlarınızı ne kadar verimli yönettiğiniz, sizi pazardaki rakiplerinizden ayırmaktadır. Çözümümüz, çalışanlarınızın, hedefler doğrultusunda birbirleriyle etkileşimli olarak ortak hareket etmesini sağlar. Endüstri 4.0 ‘ın bir parçası olarak süreçlerin dijital dönüşümünü sağlar.

Görevlerin kurallara göre dağıtılması sürecin kalitesini artırır. Süreçlerin izlenebilirliği ve kişiler üzerindeki iş yükünün takip edilmesi sorunlu noktaların tespit edilip düzeltilmesine olanak sağlar. Sahip olduğumuz yüksek yazılım teknolojisi, PaperWork’ü esneklik ve entegrasyon alanlarında rakipsiz kılmaktadır. Kurumlar sektör ve sürecin içeriğinden bağımsız olarak, tüm işakışlarını PaperWork ile yönetebilir; üretim, insan kaynakları, sözleşme, e fatura, satınalma, kalite, operasyon, satış, müşteri şikayetleri ve bunun gibi akışlar. Gelişmiş raporlama altyapısı, sürecin her adımdan toplanan bilgileri yönetime raporlar. Klasik işakışısistemlerinden farklı olarak PaperWork akış sırasında topladığı verilerle yöneticilere geri bildirim sağlar. Bu verilere göre yapılan değişikliklerle, işakışlarınız daha verimli hale gelir. Süreç çıktılarının ölçülebilmesi, verimlilik için değişimi şirket kültürünün bir parçası yapar.

Dijital dünya ofis sınırlarını ortadan kaldırmaktadır. İş yapma şeklimiz tamamıyla değişmiştir. Gelen talepleri işleme koyup hemen aksiyon almamız gerekmektedir. Artan rekabet çalışanlarınız ofis dışındayken bile işlemlerin devam etmesi zorunluluğunu getirmektedir. Mobil uygulamamız, çalışanlarınızın sanki ofis içindeymiş gibi kolay ve çabuk işlerini yapabilmeleri için tasarlanmıştır. PaperWork mobil uygulamaları Android ve Apple mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Benzer çözümlerden farklı olarak, web uygulamamızdaki birçok özellik mobil uygulamamızda da bulunmaktadır. Çalışanlarınızın, zaman ve mekandan bağımsız olarak, kurumsal içeriğinizle beraber süreçlerinizin bir parçası olması ana hedefimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz:

  • PaperWork WorkFlow, İşakışı
  • PaperWork Doküman Yönetimi
  • PaperWork E fatura/Fatura arşiv ve Onay platformu
  • PaperWork for SAP
  • PaperWork API, .NET kütüphanesi
  • LOGO,MS CRM, NETSİS, AXAPTA, SAP uzantısı
  • Servis Büro Hizmeti
  • Fiziksel Arşiv Depolama