MNG Kargo

2003 yılında kurulan MNGKargo bugün yaklaşık 900 şubesi, 7 tanesi el değmeden ayrıştırma sağlayan Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve 9000’in üzerinde çalışanı ile günde 600 bin adrese hizmet taşımaktadır.

İhtiyaca yönelik geliştirdiği ürün ve hizmetler ile yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturan MNG Kargo, Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmıştır.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı sektörün ilk resmi AR-GE Merkezini kurarak tüm fiziksel süreçleri dijital süreçlerle entegre etmekte ve geliştirdiği teknoloji ve uygulamalar sayesinde müşteriler ile etkin iletişim ağları kurmaktadır.

Türkiye’nin her köşesine uzanan yurtiçi taşımacılığının yanı sıra esnek, ekonomik ve güçlübir model sunan INTER by MNG Kargo markasıyla her türlü uluslararasıtaşımacılık ihtiyacını karşılamaktadır. Endüstri 4.0 ile şekillendirilen lojistik hizmeti LJS by MNGkargo ile de kontrat lojistiği ve ulusal dağıtım alanında müşterilerin beklentilerine cevap vermektedir