GGTEK

GGTEK Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri, Türkiye’ nin ilk ve tek, RFID anten tasarımı, test ve kontrol, yüksek kapasiteli RFID inlay, etiket, doküman ve belge üretimi ile  personalizasyon ( kişiselleştirme) becerilerinin hepsini tek elde barındıran AR&Ge firmasıdır. Dünya standartlarına uygun olarak ve tam otomatik kontrollü süreçlere sahip cihazlarıyla, çok çeşitli HF ve UHF inlay, etiket, belge ve dokümanların geliştirmesini ve üretimini sağlamaktadır. Sahip olduğu standart ürün yelpazesinin yanında, proje ve müşteriye özel ürün geliştirme ve üretme imkanlarına da sahiptir.

Ürettiği ürünleri fiili olarak ihraç ederek ülkemize döviz girdisi sağlamakta ve dışa bağımlılığı önlemek için ithal ikamesi oluşturmaktadır.

Ülkemizin savunma ve ekonomisi için çok önemli olan yerli üretim, Endüstri 4.0, nesnelerin interneti ve yerli teknoloji hamleleri paralelinde çalışmalar yürütmekte, yüksek teknoloji ürünlerinin yüksek hacimde %100 yerli olarak üretilmesi hedefiyle yoğun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

GGTEK Advanced Security Technologies Company is the Turkey’s first and unique R&D based company who can design RFID antennas, have testing and technical control skills, can produce high volume RFID inlays, labels, certificates, documents with fully automated high quality controlled processes and have high volume personalization capacity in one hand. With world-class standarts and fully automated control processes, GGTEK provides the development and production of a wide range of HF and UHF inlays, labels, documents and certificates. In addition to GGTEK’s standard product range, GGTEK also has the ability and capacity to develop and produce project and customer based specific products.

GGTEK provides foreign currency inflow to our country by actually exporting the products to different geographies and creates import substitution in order to prevent foreign dependency.(Belki bunu dememeliyiz. Yabancılara hoş gelmeyebilir.)

Moving works parallel with domestic production target, which is very important for the defense and economy of our country, Industry 4.0 and IOT Technologies, GGTEK targets and focuses to work intensively with the aim of producing high-tech products in high volume as 100% domestic.