MBIS

MBIS, müşterilerine teknoloji alanında katma değerli hizmetler sunmak için 2000 yılında kuruldu.
Kuruluşundan itibaren yurtiçi ve yurtdışında her sektörden ve her ölçekten yüzlerce firmanın başta SAP çözümleri olmak üzere kurumsal yazılım sistemlerinin kurulmasında ve geliştirilmesinde rol oynadı. MBIS müşterileriyle çıktığı bu uzun yolculukta her zaman öğrenen ve bilgiyi paylaşan bir organizasyon olarak en güncel teknolojileri takip etmiş ve “ilk”lerin şirketi olmuştur. Pek çok farklı sektörde elde ettiği bilgi birikimiyle kendi hazır çözümlerini oluşturan MBIS büyük bir sektörel bilgi
bankasına sahiptir. Aynı zamanda İstanbul ve Ankara’daki MBIS Ar-Ge laboratuvarlarında kendi yazılım çözümlerini de geliştirmiş ve bu şekilde müşterilerine benzersiz bir kurumsal yazılım altyapısı kurmalarında yardımcı olmuştur.
SAP’nin Türkiye’deki ilk “Gold Partner”ı olan MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 350 şirkette 500 proje gerçekleştirmiştir. Müşteri Destek Merkezimiz, sunduğu kesintisiz hizmetlerle müşterilerinin sürdürülebilirliklerine ve sürekli gelişimine katkıda bulunmaktadır. Uzun yıllardır destek hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin varlığı, bu alanda yarattığımız müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir.