IoT – Nesnelerin İnterneti (RTLS) –  Gerçek Zamanlı Canlı Cansız Nesne, Personel, Ekipman vs. Takip Sistemleri

Gerçek zamanlı personel, ekipman(elektirkli-elektriksiz),  endüstriyel malzeme, ürün kablosuz olarak uzaktan takip platformu. Personellerin, ekipmanların üretim sahalarında lokasyon bazlı takibi, güvenliğinin sağlanması, tehlikeli yakınlaşma  ve üretim alanlarından kablosuz veri toplama sistemleri.

Sahada gerçek zamanlı personel veya ekipman rotalama, iş emri bazlı rotalama ve gerçek zamanlı takip platfromu  – Operator & Equipment İndoor Routing

Logistik & Otomotiv Yedek Parça veya Değerli Malzeme Doğru Teslimat & Gerçek Zamanlı Takip Platformu.

Değerli malzemelerin depo içerisindeki konumnlarının, tır yüklemelerinden transfer sonlandırma süresince gerçek zamanlı takibi, dijital doğru teslimat kontrol sistemi.

Üretim Takip Sistemleri – Production Monitoring Systems

Üretim hatlarından anlık veri toplama ve raporlama. Tüm üretim süreçlerinin barkodlu yönetilmesi. ERP(SAP) sipariş entegre üretim beslemeleri, stok seviyeleri kontrolu. Bu alanda kullanılacak mobile, tablet ve endüstriyel pc uygulamaları.

Gemi İnşaatında Personel – Ekipman (Kaynak Makinesi, Forklift, Vinç..) Takibi Platformu

Fabrikalarda ve Gemi inşaatı sektöründe sahada çalışanların anlık takibi, güvenliklerinin sağlanması, hakedişlerin-çalışma saatlerinin  iş emri ve lokasyon bazlı otomatik toplanması.

Depo Otomasyon Sistemleri – Warehouse Management Systems

Mal kabul, kalite kontrol, stok takibi ve sevkiyat aşamaları gibi tüm depo operasyonlarının yönetimi.

Proje Takibi – Üretimde Verimlilik Sistemleri – Project Management & Productivity in Manufacturing

Projelerin oluşturulmasından satınalmalarına, operasyonlarından teslimatlarına … kadar geçen tüm proje sahfalarının, dökümanlarının, stoklarının kontrolu, raporlanması ve operasyonel uyarı sistemlerinin geliştirilmesi. Proje maliyetleri ve ekip performans takibi.