Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

PAKMAYA, OTOMASYON ÇÖZÜMLERİNDE UNIVERSAL ROBOTS’U TERCİH ETTİ

Şirketler için son yıllarda çok yönlülük ve esnek üretim artık her zamankinden daha önemli. Çok çeşitli endüstride ve eğitimde kullanılan kolaboratif robotların (cobot) lider sağlayıcısı Universal Robots, ihtiyaç duyulan uygulamalar arasında hızlı ve kolay geçişi veya değişken sipariş talebine uyum sağlamaya olanak tanıyan cobot teknolojisiyle şirketlere sürdürülebilir kalite ve verimlilik artışı gibi avantajlar sağlıyor. 

 Başarılı örnek uygulamalardan biri olan Pakmaya, 50 yıllık tecrübesiyle cobot teknolojisini birleştirerek projesini robotik otomasyona geçirdi ve yenilikçi bir yaklaşımla iş süreçlerini iş ergonomisini iyileştirdi. 

 Pakmaya, Düzce fabrikasında UR10 ve UR5 kolaboratif robotlarını kullanarak kutu yapma, paketleme, kolileme ve paletlemeyi otomatikleştirdi. 

Artan ürün talepleri nedeniyle robotik otomasyona geçen ve Universal Robots kolaboratif robotlarını tercih eden Türkiye’nin ve dünyanın güvenilir gıda markalarından Pakmaya, 50 yıllık tecrübesiyle 5 kıtada 130’dan fazla ülkede milyonlarca tüketiciye endüstriyel ile ev tüketimi ihtiyaçlarını farklı yaş ve kuru maya çeşitleriyle ulaştırıyor.  

Robotik otomasyona geçen Pakmaya: 

✔️Paketleme süresini kısalttı 

✔️İş ergonomisini optimize etti 

✔️Tekrarlayan iş süreçlerini otomatikleştirdi  

Daha fazlası https://www.universal-robots.com/tr/case-stories/aysan-raf/