Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Nesnelerin Interneti Turkiye’de

Nesnelerin Interneti Turkiye’de – IoT EurAsia

Nesnelerin Nabzını IoT EurAsia’da Tutun! 

10 Nisan 2018 tarihinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan IoT EurAsia (Nesnelerin Interneti Turkiye ) Üst Düzey Yöneticileri ve Sektör Profosyonellerini, uluslararası konuşmacılar, en yenilikçi ve ilgi çekici fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefliyor.

IoT EurAsia ‘Adım Adım Nesnelerin İnterneti’, ‘IoT Platformları ve Connectivity İncelemesi’, ‘Nesnelerin İnternetini Güvenceye Almak: Veri Analizi’ ve ‘Endüstri Liderleri Tarafından Yapılacak Vaka Analizi olmak üzere toplam 4 oturumdan oluşmaktadır.

Siber güvenlik tehditlerinin ve nesnelerin interneti aracılığı ile alınan kimlik bilgileri ile nasıl bir geleceğin planladığı ve bu konu ile ilgili regulasyonların konuşulacağı IoT EurAsia,  ilgi çekici içerikleri ile Sektör Profosyonellerine, IT yöneticlerine, CIO’lara CEO’lara göz kırpıyor olacak.

Enerjiden Sağlığa, Üretimden Ulaşıma Kamudan Finansa kadar geniş bir sektör yelpazesine sahip olan zirvede, son teknoloji trendler workshop ve seminerlerle detaylı bir şekilde incelenecektir.

Vaka analizlerinin yapılacağı, iki yönlü iletişimin hedeflendiği yuvarlak masa toplantıları ise zirvenin  en ilgi çeken içeriklerinden.

Türk Telekom‘un Ev Sahibi Operatör Sponsorluğu ile birlikte Icron, Ankaref, Google Cloud, DataMarket, Triomobil, Skysens, MNG Kargo, Ironman Consulting, Software AG, Turksat gibi firmaların sponsorlukları ile IoT konferansı hayata geçirilmektedir.

IoT konferansında buluşabileceğiniz firmalar arasında; ING, BNP, DenizBank, GE Power, Enerjisa, TUPRAS, Mercedes Benz Daimler,TOFAS, MAN, LC Waikiki, Nestle, Carrefour…

IoT EurAsia konuşmacıları ile yaptığımız röportajları okumak için: https://www.nesnelerkonusuyor.com/March2018_IoTBulletin.html

Post A Comment