Cerrus(n.lat.): Türk Meşesi 

Dijital Dönüşüm artık tüm işletme ve tesislerin gerekliliği ve birinci önceliğidir. Sürekli artan işlemci gücü, yüksek hacimli, yüksek hızlı sensör verileri ve kesintisiz iletişim Dijital Dönüşümün merkezinde yer almaktadır. 

İşletmenizin bu dönüşümden en etkili şekilde yararlanabilmesi için Cerrus olarak biz, atacağınız her adımda size öngörü sunan bir yardımcı ve değer zinciri sağlayan 7/24 sizinle birlikte geliştirmeler yapan iş ortağınız, mühendislik ofisiniz olmak istiyoruz.  

Enerji üretim iletim ve dağıtım, Demir & Çelik , Çimento gibi kritik düzeyde alt/üstyapı tesislerinizde yapay zeka destekli dijital ikiz platformumuz ile yüksek kesinlikte üretim öngörü, çoklu veri analiz, kestirimci bakım programları, üretim verimliliği ve optimizasyonu sağlıyoruz. 

Veri Toplama, Depolama, Geliştirme, Yapay Zeka ve Siber Güvenlik dahil olmak üzere modern IIoT (Endüstriyel IoT) teknolojilerinin işletmenize en uygun kombinasyonları ile hat yada tesis modellerini oluşturarak; ticari devamlılığı sağlamak amacıyla mevcut ekipman, makine parkı, reçete ve üretim hatlarından ve arayüzlere girmeden kaynağında çalışan sensör verilerinin toplanması ve depolanması ile üretim süreçlerini kesintiye uğratmadan ideal sonuçlara yönelik matematiksel modellerin oluşturularak anlamdırılması , istenen amaca yönelik analiz edilmesi ve karar vericinin büyük resmi oluşturan tüm parçaları tek bücut olarak değerlendirebilmesine olanak sağlayacak platformu kullanıma sunuyoruz. 

Tüm bunları 30 yıllık saha ve yönetim tecrübemiz ile lokal değerlerimizin ışığında ülkemizde Global Bilgi, Yerel Uzmanlık ve Yerel Destek ile yapıyoruz. 

Cerrus Analytics Platform: 

IoT Cyber Security: